Online Nákupné Centrum - Podmienky registrácie

Nakupujte na Internete
v pohodlí Vašeho domova

Postup registrácie nového internetového obchodu

  1. Vyplňte registračný formulár, kde uvediete základné informácie o Vašom internetovom obchode a zaradíte ho do príslušnej kategórie.
  2. Každému eObchodu pridelíte spôosby platenia, ktoré môžu návštevníci eObchodu využiť.
  3. Po odslaní formulára, prevádzkovatelia Online Nákupného Centra skontrolujú Vašu žiadosť a pridajú resp. nepridajú Váš internetový obchod do portálu do piatich pracovných dní. Ku každému eObchodu prevádzkovatelia pridajú logo. Ak chcete pridať vlastné logo, uveďte URL cestu k obrázku do Poznámky. Šírka musí byť 90 px a výška nesmie presiahnuť 50 px.

Podmienky registrácie

  1. Do Online Nákupného Centra vkladajte len internetové obchody zo Slovenska alebo Českej republiky. Musia to byť internetové stránky, ktoré ponúkajú tovar alebo služby zákazníkom, ktoré si môžu zákazníci objednať a poprípade aj zaplatiť.
  2. Prevádzkovatelia Online Nákupného Centra si ponechávajú právo internetový obchod nezaradiť do portálu bez vysvetlenia dôvodu.
  3. Návrh na zmenu údajov daného internetového obchodu posielajte cez kontaktný formulár. Takisto, ak z nejakého dôvodu nechcete byť zaradený v Online Nákupnom Centre, napíšte nám správu cez kontaktný formulár a my Váš internetový obchod vyradíme z portálu.
Platobné brány SK
Platební brány CZ
Platobné karty
MasterCardMasterCard
MaestroMaestro
VISAVISA
VISA ElectronVISA Electron
Diners ClubDiners Club
Amex CardAmex Card
DiscoverDiscover Card
Platobné portály
Kategórie
Najlepšie eObchody
Nové eObchody
Nové články